Стоматологічні послуги Дніпро

Стоматологія – один із найбільших та найважливіших розділів медицини, що вивчає стан, різні дисфункції, патології будови, захворювання зубів та ясен, розробляє схеми як профілактики, так і терапії захворювань усієї щелепно-лицьової області, включаючи ротову порожнину. Зубні недуги не дарма вважаються найпоширенішими у світі. Адже згідно зі статистичними даними близько 90% всіх людей на землі, відчувають гостру потребу допомоги лікаря-фахівця по зубах. Крім захворювань типу пульпіту, карієсу, періодонтиту, існує ціла низка інших проблем, наприклад, порушення емалі, аномалії росту зубів, тощо. Усі вони потребують втручання стоматологів.

У нашому Медцентрі в Дніпрі досвідчені та кваліфіковані стоматологи надають наступні послуги:

 • профілактичний огляд;
 • терапія таких недуг, як карієс, пульпіт, періодонтит;
 • ендодонтичне лікування;
 • професійний гігієнічний догляд за зубами;
 • вирівнювання зубів, відновлення зубного ряду;
 • виконання художньої реставрації ряду після лікування карієсу або з метою усунення естетичних дефектів, пошкодження зубної емалі.

Застосовуючи сучасні технології терапії, використовуючи виключно якісні матеріали, високотехнологічне обладнання, ми гарантуємо відсутність болю під час процедур, дискомфорту, а також високу якість роботи кожного лікаря та безпеку для здоров’я пацієнта.

Розділи стоматології

Дана область медицини досить велика та об’ємна. Вона включає шість основних напрямків.

 1. Перше – терапевтична стоматологія. Це найбільший розділ, куди входять діагностика, профілактика ротової порожнини, безпосередньо лікування зубних та хвороб, пов’язаних зі слизовою оболонкою. У компетенції стоматолога-терапевта:
 • карієс, пульпіт, періодонтит, періостит;
 • пломбування зубів;
 • косметична реставрація зубів;
 • обробка, пломбування каналів.

Звертатися до фахівця даного напрямку слід з появою зубного болю, а також болю чи сильної кровоточивості ясен.

 1. Друге – стоматологічна хірургія. Тут компетенція фахівців також охоплює дуже широке коло недуг. Цей підрозділ включає не тільки хірургію ротової порожнини, а й області шиї, щелепно-лицьової частини. Стоматологи-хірурги займаються видаленням пухлин, терапією травм щелепно-лицьового відділу, усувають різного роду дефекти (вроджені чи набуті). Сюди включається імплантологія (розділ, що вивчає питання вживлення штучного коріння в щелепні тканини, забезпечує здоров’я сусідніх зубів, відкриває цілу низку інших можливостей щодо відновлення повного зубного ряду, втілення мрії багатьох про красиву сяючу посмішку).
 1. Третє – ортопедична стоматологія. Головне завдання стоматологів-ортопедів – це відновлення втрачених компонентів низки шляхом протезування (виготовлення та встановлення різних видів протезів).
 1. Естетична стоматологія – один із напрямів, що найбільш швидко розвиваються у даній галузі. Від результату роботи стоматолога-естету безпосередньо залежить так звана «голлівудська посмішка». Основні методи роботи стоматологів-естетів – інкрустування зубів із порушеною емаллю, ультразвукове чищення, художня реставрація, професійне відбілювання.
 1. Ортодонтія займається діагностикою та терапією аномалій зубощелепного відділу. Лікарі виправляють неправильний прикус, порушення розташування зубів у ряду, тощо. Платівки, трейнери, брекети – це основні інструменти стоматолога-ортодонта.
 1. Дитяча стоматологія. Важливий та невід’ємний напрямок, де фахівці спостерігають, лікують, проводять профілактику зубних патологій та хвороб у дітей. Головна мета – знайти індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта, щоб у майбутньому він не боявся відвідувати стоматологічний кабінет.

Особливості стоматології у МЕДЦЕНТРІ

Стоматологія у нашому Медцентрі – це команда досвідчених фахівців, які володіють інноваційними технологіями та методиками лікування. Якісна анестезія, вмілі руки лікаря забезпечать абсолютну відсутність будь-яких хворобливих відчуттів та дискомфорту під час будь-яких процедур.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з повним переліком наданих стоматологічних послуг, розцінками, переконавшись у їхній демократичності та доступності. Тут можна записатися до фахівця на консультацію, заповнивши спеціальну форму. Не варто чекати, коли випала пломба, кровоточать ясна, потемнів, випав зуб чи відкололася його частина – всі ці та багато інших патологій виправлять, усунуть, вилікують лікарі-стоматологи нашого Медцентру у Дніпрі.