Гінекологія в “Медцентрі”

Гінекологія – один із напрямків медицини, метою якого є профілактика та лікування захворювань жіночої репродуктивної системи. Загальна назва напряму – акушерство та гінекологія, оскільки сюди також входить вирішення питань зачаття та спостереження вагітності.

Коли варто звертатися до гінеколога?

Не завжди жінка знає, що причиною нездужання може бути початкова стадія розвитку захворювання органів її репродуктивної системи. Тому рекомендації лікарів, які закликають незважаючи навіть на відсутність певної симптоматики відвідувати жіночого лікаря не рідше двох разів на рік, слід виконувати.

Особливими випадками, коли необхідно звернутися за допомогою до гінеколога поза планом відвідувань, можуть бути такі ознаки та прояви:

  • У менструальному циклі спостерігаються зміни (порушено графік, виділення нетипові, тривають місячні довше звичайного);
  • вагінальне свербіння, подразнення, печіння, виділення з кров’ю, гноєм, іншими нетиповими ознаками;
  • Болючість в області тазу триваліша, ніж у період овуляції;
  • Кровотечі поза менструальним графіком;
  • Больові відчуття внизу живота (біль може мати різний характер: тягнуча, тяжкість, різка, гостра, ниюча, та такого ж плану).

Всі ці ознаки та симптоми можуть вказувати на початок розвитку дуже серйозних та небезпечних захворювань – хламідіоз, кандидоз, запалення яєчників, міома матки, полікістоз яєчників, хронічна форма ендометриту, ендометріоз, перекрутка яєчника, розрив кісти, тощо. Своєчасне звернення до фахівця допоможе уникнути неприємних наслідків та ускладнень.

Також відвідування гінеколога необхідне при зміні статевого партнера, дискомфортних відчуттів у період менопаузи, та якщо потрібна допомога у підборі методів контрацепції.

Гінекологічні послуги у медцентрі

У медичному центрі Medcentr у Дніпрі у відділенні гінекологія для діагностики та лікування застосовується сучасне високотехнологічне обладнання, використовуються нові технології. Для виявлення порушень у функціонуванні органів жіночої статевої системи призначається:

  • ультразвукове дослідження – безпечне, високоточне (перевіряються яєчники, пряма кишка, матка, фалопієві труби, сечовий міхур; також апарат УЗД дозволяє визначити вагітність на ранній стадії);
  • відеокольпоскопія (досліджують зсередини вагінальний вхід, стінки, шийку матки; метод у результаті дає чіткі знімки різних локацій, що дозволяють оцінити стан слизових оболонок);
  • цитологічні дослідження, біопсія;
  • лабораторні аналізи: кров на естроген, тестостерон, пролактин, лютеїнізуючий та фолікулостимулюючий гормон, прогестерон, ПЛР-аналіз.

Після ретельного обстеження лікар призначає адекватну терапію, з урахуванням усіх особливостей організму пацієнтки та отриманих після дослідження даних.

Послуги для вагітних

У клініці Medcentr кожна майбутня мама може пройти всі види ультразвукового скринінгу, доплерометрію судин, цервікометрію, передпологове УЗД. Досвідчені та кваліфіковані фахівці центру проводять детальний огляд, дослідження, використовують додаткові діагностичні та профілактичні методи, своєчасно виявляючи порушення, призначають лікування, яке незмінно веде до позитивного результату. Тут також пропонується ведення вагітності від першого тижня до пологів.

Для отримання більш детальної зверніться до адміністратора центру. На сайті відкрито можливість запису до будь-якого спеціаліста у зручний час.