Консультація гінеколога у Дніпрі

Жіноче здоров’я є одним із першорядних завдань медицини. Займається жіночими хворобами, їх профілактикою розділ гінекології, і, відповідно, фахівець лікар-гінеколог. Для своєчасного виявлення та діагностики захворювань жіночої статевої системи рекомендується проходити профілактичні огляди не менше одного разу на рік. За наявності певних симптомів, хвороб, які потребують постійного контролю та спостереження за розвитком відвідувати гінеколога слід набагато частіше.

У нашому Медцентрі можна записатися на консультацію до гінеколога, пройти повне обстеження та діагностику. Запис проводиться по телефону, на зручний для пацієнта час. Завдяки сучасному оснащенню, чималому досвіду та відповідній кваліфікації лікарів, доступності сучасних протоколів лікування, які ґрунтуються на доказовій медицині, фахівці клініки ставлять швидко точні діагнози, призначають коректну терапію.

Серед усіх захворювань, що зустрічаються у жінок, саме гінекологічні патології займають лідируючі позиції. Але не лише негативна симптоматика має сприяти походу до гінеколога. У компетенції даного фахівця також підбір відповідних та максимально надійних способів контрацепції, планування, ведення вагітності.

Кольпоскопія

На консультативному прийомі лікар-гінеколог обов’язково проводить збір аналізів: цитологічні мазки, флору, КПІ. Серед додаткових методів обстеження може бути призначено УЗД та кольпоскопія – детальне вивчення стану шийки матки під мікроскопом.

Головна мета такого дослідження – виявлення або виключення ерозій, неоплазії (передракового стану), інших патологій та аномалій у будові самої шийки матки, цервікального каналу. Оскільки цей метод дозволяє виявити ранні стадії онкологічних пухлин, своєчасно розпочати лікування, то у багатьох випадках саме він є рятівним для життя пацієнтки. Більшість гінекологічних захворювань на ранніх стадіях протікає безсимптомно. А для успішного їх лікування дуже важливо виявити ці хвороби на самому початку їхньої появи.

Проводиться кольпоскопія у клініці, в рамках гінекологічного огляду. Показана вона всім жінкам віком 30+, як скринінгове дослідження чи діагностика. Також кольпоскопія проводиться у період після лікування захворювань шийки матки та під час підготовки до вагітності.